NSP ARRANGERER DIALOGMØTE OM PRODUSENTROLLEN

Skrevet av Linda Børnes, publisert 06.02.10 00:01
Norske Scenekunstprodusenter (NSP) og Skuespillersenteret inviterer kunstnere og produsenter til samtale om produsentrollen.

 

Ganske nøyaktig ett år etter at NSP, en interesseforening for produsenter innenfor utøvende kunst, ble stiftet er det interessant å se hvordan produsenter og kunstnere samarbeider på det utøvende kunstfeltet. Hvilke forventninger har kunstnere og produsenter til hverandres arbeid? Hvilke utfordringer står de ovenfor? Hvilken kompetanse trenger kunstnerne fra produsentene og omvendt?

Vi ønsker velkommen til en samtale med representanter fra både NSP og representanter fra det frie feltet.

NSP ønsker også å informere om sin forening. Hvordan de jobber, hvordan man kan få tak i en produsent,  medlemskriterier/kriterier for å søke om medlemskap, osv.

Når: 9. februar 2010, 12.00 – 15.00
Hvor: Prøvesalen, Norsk Skuespillersenter
Dialogmøtet er gratis.

Kommentarer

  • Bli den første til å kommentere