top of page

Våre medlemmer

  • Agnes Hvizdalek (Borealis)

  • Aiste Zumbakyte

  • Alvin Lindø (AnsuR Experience design)

  • Alwynne Pritchard (Neither Nor)

  • Amalie Jensen Tolo (Eventyr i parken)

  • Ana-Maria Oancea

  • Andrea Spreafico

  • Ane Berentsen

  • Anette Thorsheim

  • Ann Terese Aasen (Bergen Dansesenter)

  • Anna Borcherding (BIT Teatergarasjen)

  • Annabel Guaita

  • Anne-Lene Rasmussen

  • Anne May Fossnes

  • Arild Rohde

  • Arne Campbell

  • Arne Toivo Fjose Sandberg

  • Aslak Bjørge Hermstad

  • Aslak Moe

  • Axel Sundbotten

  • Berit Eggen Solstad

  • Berit Einemo Frøysland ​​

  • Bodil Rørtveit

  • Brita Grov

  • Camilla Gjerde Lund

  • Camilla Svingen (Syv Mil)

  • Charlotte Faaberg Johansen (Syv Mil)

  • Christer Hjelmeland (Cornerteateret)

  • Christoffer Calandri

  • Christina Marie Hjelén

  • Christine Hope

  • Daniel Mariblanca (71 Bodies)

  • David Alræk (Styret)

  • Davone Sirmans (71 Bodies)

  • Dominika Minkacz Sira (Open Window Theatre)

  • Elén Amalie Leiren (bit20)

  • Eli Aurlund Sæle

  • Elisabeth Vannebo

  • Elise Hessevik (Buzz fond)

  • Erik Brudvik

  • Espen Sommer Eide

  • Eva Pfitzenmaier

  • Fatima Ayreek

  • Gabrielle Barth

  • Gunnbjørg Johannesen (Syv Mil)

  • Haflidi Arnar Haflidason

  • Hanne Nilsen

  • Hanne Vatnøy

  • Harald Ottesen Nødtvedt

  • Harald Veland

  • Heidi Lambach

  • Helge Jordal

  • Henning H. Bergsvåg

  • Hilde Trætteberg Serkland

  • Hjørdis M. Steinsvik (Syv Mil)

  • Hoda Parsian (Karen Theatre)

  • Idun Vik (Cornerstone)

  • Ine Terese Hogstad

  • Ingrid Askvik

  • Ingrid Saltvik Faanes

  • Ingrid Granum Ellestad (Styret)

  • Ingvill Espedal (Wrap)

  • Irem Muftuoglu

  • Jan Holden

  • Jan-Kåre Breivik

  • Jay van der Vlist (BIT Teatergarasjen)

  • Jeff Pedersen

  • Jingyi Wang

  • John-Aksel Haukanes

  • Jonas Øren

  • Jone Slettebakk

  • Jorunn Sofie Lullau (K::13 Scenekunst)

  • Jostein Stalheim

  • Julie Borthne Westreng

  • Julie Couaillac

  • Karen Eide Bøen

  • Karen Hammervik Flø

  • Karin Stautland

  • Karina Opdal

  • Katja Nyqvist

  • Kathrine Bauck (Avgarde)

  • Katrine Lunde Mackenzie

  • Kim Fjeld (Cornerteateret)

  • Knut Sævik

  • Kristine Nilsen Oma

  • Laila Stokkevåg

  • Lars Voss Sørhus

  • Lars Ove Toft (Daglig leder)

  • Laura Marie Blindheim McGregor (AnsuR Experience design)

  • Laurie Lax (Bit Teatergarasjen)

  • Lena Steimler

  • Leo Preston (Wrap)

  • Lilian Maria Bjertnes

  • Lina Taule Fjørtoft (Eventyr i Parken)

  • Linda Børnes

  • Lisa Nøttseter (Bergen Dansesenter)

  • Lisa Teige

  • Lisa Colette Bysheim

  • Liv Basberg (Bergen Dansesenter)

  • Lucas Rosenstock

  • Luira Sara Aitta

  • Mahdi Khanipour

  • Mai Veronica Lykke Robles Thorseth (Wrap)

  • Maia Urstad

  • Maja Bergebakken Sundt (Styret)

  • Malin Nøss Vangsnes-Weaver

  • Malgorzata Osypinska

  • Marcus Davidson

  • Maria Aasebø Rønhovde

  • Maria Pile Svåsand

  • Maria Victoria Høvring Høeg

  • Marit Loe Bjørnstad

  • Marte Mjaatvedt

  • Mathias Grønsdal (Transiteateret)

  • Meagan Dodini

  • Mia Julie Wiland (Borealis)

  • Michael Laundry

  • Michaela V. Gettwert

  • Millan Persdotter Persson (Cornerteateret)

  • Mirte Bogaert

  • Morten Grøtnes

  • Nina Knag

  • Oda Brekke

  • Ole Henrik Risøy Solheim

  • Ole Mads Sirks Vevle

  • Otelia Møen Hamre

  • Per Rutledal

  • Peter Meanwell (Borealis)

  • Randiane Sandboe

  • Reidun Melvær Berge

  • Reidun Gløsen

  • Roar Sletteland (Ursus)

  • Roseane dos Reis

  • Roskva Yasmin Andersen (Styret)

  • Sara Torsvik

  • Sigmund Njøs Hovind (Styret)

  • Sigrid Terese Moldestad

  • Sigurd Fisher Olsen (Ursus, Avgarde)

  • Silje Birgitte Folkedal

  • Silje Grimstad

  • Silje Sandodden Kise

  • Siri Embla Risnes

  • Snorre Rønning Mandal (BIT Teatergarasjen)

  • Solfrid Glesnes

  • Solvei Stoutland (Apropos teater/Byspill)

  • Stein Ove Øygardslia

  • Steinar Thorsen (K:13 Scenekunst)

  • Stig Rasmussen (bit20)

  • Stine Revheim Svellingen (Eventyr i Parken)

  • Sølvi Katrine Andersen (Styret og Bergen Dansesenter)

  • Tanita Guldbrandsen

  • Thomas Bruvik

  • Thomas B. Brandt (Eventyr i Parken)

  • Thorolf Thuestad (Neither Nor)

  • Tina Engedal

  • Tiril Bru

  • Tone Myklatun (BIT Teatergarasjen)

  • Tor Christian Bleikli (Transiteatret - Bergen)

  • Tora de Zwart Rørholt

  • Tora Troe

  • Tore Vagn Lid (Transiteatret)

  • Trond Madsen

  • Vibeke Flesland Havre (Styret)

  • Vibeke Koehler

  • Vilde Biserød Vengnes

  • Yohei Hamada

  • Zhanna Gaulen

  • Zofia Jakubiec

  • Øystein Johansen

  • Øystein Nesheim (Wrap)

  • Åsa Osmundsen Opedal (bit20)

under redigering, oppdatering på vei
bottom of page