top of page

Våre medlemmer

Enkeltmedlemmer:

 

  • Aiste Zumbakyte

  • Alvin Lindø (AnsuR Experience design)

  • Alwynne Pritchard (Neither Nor)

  • Ana-Maria Oancea

  • Andrea Spreafico

  • Anette Thorsheim

  • Ann Terese Aasen (Bergen Dansesenter)

  • Anna Borcherding (BIT Teatergarasjen)

  • Annabel Guaita

  • Arild Rohde

  • Arne Toivo Fjose Sandberg

  • Aslak Moe

  • Berit Einemo Frøysland ​​

  • Bodil Rørtveit

  • Brita Grov

  • Camilla Gjerde Lund

  • Camilla Svingen (Syv Mil)

  • Charlotte Faaberg Johansen (Syv Mil)

  • Christer Hjelmeland (Cornerteateret)

  • Christina Marie Hjelén

  • Christine Hope

  • Daniel Mariblanca (71 Bodies)

  • David Alræk (Styret)

  • Davone Sirmans (71 Bodies)

  • Dominika Minkacz Sira (Open Window Theatre)

  • Elén Amalie Leiren (bit20)

  • Eli Aurlund Sæle

  • Elise Hessevik (Buzz fond)

  • Eva Pfitzenmaier

  • Gunnbjørg Johannesen (Syv Mil)

  • Haflidi Arnar Haflidason

  • Harald Ottesen Nødtvedt

  • Heidi Lambach

  • Henning H. Bergsvåg

  • Hjørdis M. Steinsvik (Syv Mil)

  • Hoda Parsian (Hoda Parsian)

  • Idun Vik (Cornerstone)

  • Ine Terese Hogstad

  • Ingrid Askvik

  • Ingrid Saltvik Faanes

  • Ingrid Granum Ellestad (Styret)

  • Ingvild Dirdal Bjørnson (Bergen Fringe Festival)

  • Ingvill Espedal (WRAP)

  • Jan Holden

  • Jorunn Sofie Lullau (K::13 Scenekunst)

  • Julie Borthne Westreng

  • Julie Couaillac

  • Karen Eide Bøen

  • Karen Hammervik Flø

  • Karin Stautland

  • Katja Nyqvist

  • Kathrine Bauch (Avgarde)

  • Katrine Lunde Mackenzie

  • Kim Fjeld (Cornerteateret)

  • Knut Sævik

  • Kristine Nilsen Oma

  • Laila Stokkevåg

  • Lars Voss Sørhus

  • Lars Ove Toft (daglig leder)

  • Laura Marie Blindheim McGregor (AnsuR Experience design)

  • Lena Steimler

  • Leo Oran Preston (WRAP)

  • Lilian Maria Bjertnes

  • Lina Taule Fjørtoft (Eventyr i Parken)

  • Linda Børnes

  • Lisa Nøttseter (Bergen Dansesenter)

  • Liv Basberg (Bergen Dansesenter)

  • Lucas Rosenstock

  • Magdalena Kuna (Eventyr i Parken)

  • Mahdi Khanipour

  • Mai Veronica Lykke Robles Thorseth (WRAP)

  • Maja Bergebakken Sundt (Styret)

  • Malin Nøss Vagnsnes

  • Maria Victoria Høvring Høeg

  • Megan Dodini

  • Mia Julie Wiland (Borealis)

  • Millan Persdotter Persson (Cornerteateret)

  • Mirte Bogaert

  • Ole Mads Sirks Vevle

  • Per Rutledal

  • Rachel Louis (Borealis)

  • Randiane Sandboe

  • Reidun Melvær Berge

  • Rhys Brennan (Cornerteateret)

  • Roar Sletteland (Ursus)

  • Roseane dos Reis

  • Roskva Yasmin Andersen (Styret)

  • Sara Torsvik

  • Sigmund Njøs Hovind (Styret)

  • Sigrid Terese Moldestad

  • Sigurd Fisher Olsen (Ursus)

  • Silje Grimstad

  • Silje Sandodden Kise

  • Snorre Rønning Mandal (BIT Teatergarasjen)

  • Stein Ove Øygardslia

  • Steinar Thorsen (K:13 Scenekunst)

  • Stig Rasmussen (bit20)

  • Stine Revheim Svellingen (Eventyr i Parken)

  • Sølvi Katrine Andersen (Styret og Bergen Dansesenter)

  • Thomas Bruvik

  • Thomas B. Brandt (Eventyr i Parken)

  • Thorolf Thuestad (Neither Nor)

  • Tone Myklatun (BIT Teatergarasjen)

  • Tor Christian Bleikli (Transiteatret - Bergen)

  • Tora Troe

  • Vibeke Flesland Havre (Styret)

  • Yohei Hamada

  • Zofia Jakubiec

  • Øystein Johansen

  • Øystein Nesheim (WRAP)

  • Åsa Osmundsen Opedal (bit20)

bottom of page